preloading
preloading

 

راهنمای عضویت و درج آگهی در وبسایت اقساطی

 

در صفحه اصلی (شکل زیر) بر روی دکمه ثبت نام/ ورود اعضاء کلیک کنید.

با کیلک بر روی دکمه ثبت نام/ورود اعضاء پنجره زیر باز می شود. در قسمت ثبت نام, ابتدا شماره همراه را بعنوان نام کاربری تان وارد نمایید. سپس پسورد مورد نظرتان را در فیلد رمز عبور وارد کنید.

نکته: برای اینکه شماره همراه نام کاربری تان در آگهی هایی که درج می کنید نمایش داده نشده و فقط بعنوان "نام کاربری" استفاده شود, در قسمت ویرایش مشخصات و در کادر شماره همراه شماره موبایل دیگری وارد کنید. از این به بعد شماره همراه نام کاربری تان در آگهی ها و توسط بینندگان آگهی مشاهده نخواهند شد.

برای تایید عضویتتان در وبسایت می بایست قوانین وبسایت را مطالعه نموده و در صورت موافقت با قوانین سایت علامت تیک "با کلیه قوانین و مقررات این سایت موافقم" را فعال کنید تا آیکون ثبت نام این کادر فعال شود. پس از انجام مراحل مذکور بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

توجه: امنیت رمز عبورهای ترکیبی ارقام و حروف بزرگ و کوچک انگلیسی بیشتر از سایر فرمتهای رمز عبور است. مثلا پسورد ترکیبی فرضی avval2399KAsb  دارای امنیت بالاتری نسبت پسوردهای فرضی به 2399 یا avvalkasb می باشد.

پس از کلیک روی آیکون ثبت نام, پنجره زیر باز می شود:

وبسایت قبل از اولین ورود به محیط کاربری شخصی تان ( داشبورد) یک کد چهار رقمی به شماره همراه نام کاربری تان ارسال می کند. آن کد را در پنجره باز شده وارد نموده و دکمه تایید را بزنید تا وارد داشبورد شخصی تان در وبسایت بشوید. پس از آنکه اکانت تان تایید گردید صفحه زیر که همان داشبورد شما می باشد باز می شود.

توجه: بعضا پیامک ها با تاخیر زیادی ارسال می شوند. در صورتیکه پیامک تا پنج دقیقه به تلفن همراهتان نرسید, می توانید فقط بوسیله شماره همراه نام کاربری تان با وبسایت تماس بگیرید تا اکانت تان توسط کارشناسان وبسایت بلافاصله تایید گردد.

داشبورد یا کنترل پنل شخصی شما بشکل زیر می باشد:

آشنایی با امکانات داشبورد:

1. درج آگهی جدید: با کلیک بر روی این آیکون صفحه ای می آید که حاوی آیکونهای رسته ها و گروههای تحت پوشش وبسایت است. مثلا آیکون خودرو درباره انواع خودروهای سبک و سنگین می باشد.

2. مدیریت آگهی ها: با کلیک بر روی این آیکون صفحه زیر باز می شود. این صفحه امکانات مهمی رادر خود جای داده است.

2.1. اصلاح قیمتها: این امکان فوق العاده که برای اولین بار توسط وبسایت اقساطی اجرا شده است, برای کاربرانی مفید است که آگهی های زیادی دارند. فرض کنید شما پنجاه قلم کالای مختلف را تحت پنجاه آگهی مجزا برای فروش به معرض نمایش گذاشته اید. نوسان قیمتها هم شدید و هم مکرر و متناوب است. امکان اینکه با هر نوسان یکایک آگهی ها را باز کرده و قیمتها را ویرایش کرد غیر ممکن است. با استفاده از این امکان می توانید قیمت نقدی یا پیش پرداخت یا مبلغ هر قسط ویا تلفیقی از هر سه پارامتر را فقط با یک کلیک برای همه آگهی هایتان متناسب با مقدار نوسانات بازار افزایش یا کاهش دهید. مثلا قیمت نقدی تمام آگهی های خودروی  خود را می خواهیم ده درصد کاهش دهیم. کافی است تیک قیمت نقدی را فعال کرده و از فیلد دوم رسته آگهی خودرو را انتخاب کنیم. سپس در فیلد درصد عدد ده را وارد نمائیم و دکمه کاهش بده را کلیک کنیم. بدین ترتیب با یک کلیک وبسایت قیمت نقدی تمامی آگهی های خودروی شما را ده درصد کاهش خواهد داد. البته آگهی هایتان را میتوانید یکی یکی نیز انتخاب نمائید. دست تان در این زمینه کاملا باز است.

2.2. ویرایش و بروز رسانی: شما می توانید آگهی های خود را در این قسمت ویرایش یا بروز رسانی کنید.

2.3. وضعیت آگهی نمایشگر اینست که آیا آگهی شما توسط وبسایت تایید (و به نمایش بینندگان گذاشته) شده است یا خیر.

2.4. غیرفعال سازی: در غیرفعال سازی آگهی می توانید آگهی را بشکل غیرفعال درآورید تا زمانی که دوباره تصمیم به فروش کالاهایتان گرفتید از همین قسمت آنها را دوباره فعال نمایید. این امکان شما را از پاک کردن آگهی هایتان و دوباره پر کردنشان بی نیاز می کند.

 

حال برگردیم به آیکون های دیگر داشبورد:

 

3. ارسال تیکت: با استفاده از این بخش می توانید سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود را به وبسایت منتقل نمایید.

4. تیکت ها: وبسایت پاسخ تیکت های شما را در همین بخش به شما خواهد رساند.

5. ویرایش مشخصات: در این بخش شما می توانید مشخصات خود از قبیل تلفن و آدرس و نقشه مکان را وارد ویا ویرایش نمایید. توجه داشته باشید که اگر در قسمت تلفن همراه, تلفن همراه جدیدی را وارد نمایید, شماره موبایل نام کاربری تان توسط بینندگان آگهی های شما دیده نخواهد شد و بینندگان فقط موبایل جدید شما را خواهند دید. لیکن نام کاربری شما همان شماره ای خواهد بود که برای ایجاد اکانت وارد کرده اید.

6. تبلیغات: این بخش فعلا غیرفعال است.

7. پرداخت: از آنجائیکه وبسایت کاملا رایگان است, این بخش فعلا غیرفعال است.

preloading
preloading

preloading

preloading
preloading